Barvy a impregnace

  1. Home
  2. »
  3. Barvy a impregnace

Co pro vás nabízíme?

Aby vaše dřevěné stavby a veškeré dřevěné výrobky co nejdéle vydržely, doporučujeme použít prostředky na jejich ochranu. Přijďte si vybrat ze špičkových produktů LIGNOFIX a ADLER.

Dřevo je jedinečný přírodní materiál. Pracuje a mění se v průběhu času v závislosti na podnebí, vlhkosti a prostředí. Aby byl tento nejpřirozenější materiál i po mnoha letech stejně krásný jako první den, vyžaduje odborné zacházení a pečlivé ošetření.

K ošetření našeho dřeva používáme vysoce kvalitní impregnaci Lignofix P v hnědé barvě, která je určena pro velkoplošnou preventivní ochranu nového dřeva.

V sortimentu ale máme mnohem širší nabídku impregnací, ať už jsou to impregnace na nové dřevo, již napadené dřevo nebo starožitný nábytek. Impregnace ochrání před dřevokazným hmyzem, larvami a plísněmi. Použít můžete bezbarvou, zelenou nebo hnědou variantu. V nabídce je také přípravek proti dřevokazným houbám (např. dřevomorka).

Další oblíbenou volbou jsou ochranné nátěry ADLER Pullex, používané na okna, dveře, pergoly, terasy a další dřevěné konstrukce. Použití výrobků ADLER Pullex vám dodá skvělý pocit, že pro své krásné dřevěné plochy děláte to nejlepší.

Jaké výhody získáte díky systému Pullex?

  • kvalitu
  • životnost
  • odolnost
  • snadnou aplikaci
  • vydatnost
  • ochranu proti UV záření


Dřevo žijedýchá a je pohlazením na duši. Je ideální pro zdravé prostředí vašeho domova a příjemnou a zdravou atmosféru interiéru i exteriéru.